THINK BIG HOLD THE WORLD!
WAGGER Dünyayı Kucaklamaya Devam Ediyor
12 Mart 2020

WAGGER Dünyayı Kucaklamaya Devam Ediyor

Müşteri, bayi ve çalışanlarının memnuniyetini hedefleyen, müşterilerine kısa termin süresinde uygun maliyetli çözümler sunan bir firma vizyonuna sahip olan Wagger Attachments, bugün hala bir aile işletmesi olup Türkiye’nin lider ataşman üreticisi konumuna ulaşmanın gururunu yaşıyor.

“Think Big! Hold The World” Markasının büyümesi ve gelişmesi için ciddi yatırımlar yapmaya devam eden Wagger, mevcut modellerin gelişmesine ve farklı pazarlar için yeni ataşmanların üretilmesine önem veriyor.

“Think Big Hold The World” sloganı ile en baştan beri yurt dışı pazarlarını hedefleyen WAGGER İngiltere,Hollanda,Polonya,Makedonya,Romanya,Bulgaristan,Dubai gibi ülkelere bayiler aracılığıyla ticaret yapmaktadır.

WAGGER Materials Handling Middle East Fuarında

Yurt içi ve yurt dışındaki fuarlara büyük önem veren WAGGER Dubai’de faaliyet gösteren bayisi

BUSS ENGINEERING & HEAVY EQUIPMENT REPAIRING L.L.C. firması ile birlikte

03.-05 Eylül 2019 tarihlerinde Dubai’de gerçekleştirilen ve Ortadoğu’da antrepo, lojistik ve tedarik zinciri çözümleri konusundaki tek özel fuarında ürünlerini sergiledi.

Bölgede depolama, intralojistik ve tedarik zinciri sektörünün her yönünden profesyonellere yönelik bir fuarı olan ve Dünyanın önde gelen intralojistik çözümleri sağlayıcılarına, ürün demo alanlarına ve saygın Tedarik Zinciri ve Lojistik Forumu’na ev sahipliği yapan Materials Handling Middle East fuarında Lojistik ve Tedarik Zinciri, Perakende, FMCG, Otomotiv, Petrol ve Gaz ile Farmasötik sektörleri gibi dinamik sektörlere odaklanmış olup, bu sektörlerin üretkenlik ve verimini arttıran ürün ve çözümleri sergilendi.

Kaynak: Material Handling Dergisi