Kurumsal

Lider Ataşman Üreticisi 

Müşteri, bayi ve çalışanlarının memnuniyetini hedefleyen, müşterilerine kısa termin süresinde uygun maliyetli çözümler sunan bir firma vizyonuna sahip olan Wagger Attachments, bugün hala bir aile işletmesi olup Türkiye’nin lider ataşman üreticisi konumuna ulaşmanın gururunu yaşamaktadır.

Özel üretim & Esneklik 

Wagger’in nihai kullanıcılarla yakın temas halinde olması, onların elleçleme süreçlerini gözlemlemesine ve sektörlerine has ihtiyaçlarını anlamasına olanak tanımaktadır.

Bu gözlemlerine dayanarak müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş deneyimli personel tarafından özel ürünler imal edilmektedir.

Ataşman Verimlilik Demektir

Wagger, ataşman kullanımının bir işletmeye verimlilik sağladığı gerçeğinin fazlasıyla bilincindedir. Ürüne uygun ataşman kullanımı depolama maliyetlerini azaltmakta, para ve zamandan tasarruf sağlamaktadır. İş güvenliği açısından gerekli olduğu gibi elleçleme süreçlerinde ürün üzerinde oluşabilecek hasarları da ortadan kaldırmaktadır.

Kalitenin Teminatı 

CNC temelli üretim sürecinin tüm aşamalarını kendi bünyesinde gerçekleştiren Wagger Attachments, dizayn, kesme, bükme, kaynak, işleme, montaj, boya ve test aşamalarında modern teknolojiyi yakından takip etmektedir. Üretimin her aşamasında malzemenin ve ataşmanın kalite kontrolleri titizlikle yapılmaktadır.

Ürün kalitesi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 3834 Kaynaklı İmalat Yeterlilik belgeleri ile tescillenen Wagger, dünya standartlarında üretim yapmaktadır.

Komponent İmalatı 

Wagger, ataşmanları için en randımanlı yedek parçanın nasıl olacağını en iyi biz biliriz anlayışıyla valf, şanzıman ve silindir gibi yedek parçaları kendisi imal etmektedir. Yine kendi üretimi olan Hızlı Bağlantı Sistemi ( Quick Coupler) ile kullanıcıya hızlı montaj ve demontaj avantajı sağlamaktadır.

Wagger; Pamuk Balya Elleçleme Uzmanı 

Türkiye’nin pamuk üretiminin kalbi olarak bilinen Adana şehrinde kurulan Wagger, 1968 yılından bu yana iş makinaları ve tarımsal sanayi ile iç içedir. Bu sayede sahip olduğu sektörel bilgi ve deneyim pamuk balya elleçleme çözümlerinde uzmanlaşmasını sağlamıştır.

Uzun ömürlü ve güçlü kanat özelliği ile Wagger pamuk balya ataşmanı, tekstil sektöründe vazgeçilmez bir konuma sahip olmuştur.

“Think Big! Hold The World"

Markasının büyümesi ve gelişmesi için ciddi yatırımlar yapmaya devam eden Wagger, mevcut modellerin gelişmesine ve farklı pazarlar için yeni ataşmanların üretilmesine önem vermektedir.

Müşterilerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini hızlı ve doğru bir şekilde karşılamayı ilke edinen Wagger, ihtiyacınız olan doğru modeli tespit etmek ve sizlere en doğru bilgileri aktarmak için her zaman yanınızdadır.

Her geçen gün ihracat hacmini artıran Wagger, mottosunda da belirtiği üzere büyük düşünüp dünyayı kucaklamaya devam etmektedir.

 

     

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

copyright © - 2013 wagger.com.tr - tasarım & programlama: mag-net web