Genel Bilgiler

Spesifikasyon

:

Tüm ürünler standart ürünlerdir. Fakat gözden geçirme, geliştirme devam etmektedir. Modellerde değişim olabilmektedir. Wagger attachments'in tüm hakları saklıdır.

Garanti

:

Tüm ürünler 1 yıl yada 2000 saat ( Hangisi önce dolarsa ) garantilidir. Üretim hatası varsa, onarım veya parça değişimi ücretsiz yapılacaktır. Bu garanti uygunsuz kullanımdan kaynaklanıyorsa garanti geçerli değildir. Garanti altındaki yükümlülük, onarım veya değişme ile sınırlıdır. Bu garanti kapsamında nakliye esnasında olabilecek hasarlar yada dolaylı sebeplerden oluşabilecek zararlar sorumluluk sınırları içerisinde değildir, sorumluluk kabul edilmez. Ürünlere yapılan müdahele Wagger Attachments'in bilgisi dahilinde olmalıdır.

Nakliye

:

Nakliye müşteriye aittir. Teslim Wagger Adana'dır. Nakliye konusunda Wagger personeli 3 firmadan teklif alır ve müşteriye bildirir. Onay aldıktan sonra ürün sevk edilir.

Özel İmalat

:

Döndürme, ittirme, çektirme, yana kaydırma ve tutma gibi temel hareketleri işinizin daha verimli hale gelmesi için Forklift, Telehandler, Stacker yada Loader gibi ürünlere uygulanabilir hale getirebiliriz. Lütfen satış temsilcimizden yardım isteyiniz.

Montaj

:

Ataçmanın montajı kullanıcıya aittir. Montajı mümkün olduğu kadar aracınızın yetkili servisine yaptırınız. Bulunduğunuz yerde hizmet alabileceğiniz firma yoksa Wagger ürün desteği personelleri ile temasa geçin. Ayrıca web sitemizden ataçamn montaj videosunu izliyebilirsiniz.

Uyg. Standartlar

:

Wagger ataçmanlar ISO 2328 clas 2A, 3A, 4A, 2B, 3B, 4B ölçülerine göre üretilmektedir.

Ürün Video

:

Ürün videolarını marka adı ve model adını yazarak youtube - dailymotion - vimeo adreslerinden videolarımızı aratabilirsiniz.

Yeni Ürünler

:

Kitapçıkta olmayan fakat özel olarak imalatı yapılan birçok ürünü web sitesinde yeni ürünler kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Sertifikalar

:

Ürünlerimizde " CE " sertifikası mevcuttur.
" TS 12578 " ana servislik sertifikası mevcuttur.

copyright © - 2013 wagger.com.tr - design & programming: mag-net web